TEYMUR GLOBAL

Teymur Global, İş ortağı IP Gansow GmbH ile faaliyetlerini Türkiye'nin yanı sıra Kuzey Irak, Kuzey Kıbrıs’ta tek temsilcisi olarak sürdürüyor.

Firmamız Teymur Global, Nisan 2016 tarihi itibari ile Almanya merkezli IP Gansow GmbH firmasının Almanya Unna’da bulunan üretimini gerçekleştirdiği Gansow Premium Line zemin temizleme makinelerinin Türkiye-Kuzey Irak - Kuzey Kıbrıs distribitörlüğünü alarak 30 yıllık bilgi, tecrübe ve kurumsal yapısıyla satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmek üzere kurulmuştur.

Hedefimiz Mükemmel Hizmet

İşimizde uzmanız. İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Başarıyı Hedefleriz

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Firmamızın stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.


Müşterimizi Mutlu Etmek için Varız

Müşterimizin Çözümleri İçin Çalışırız

Müşteri ana odağımızdır. Aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Müşteri bağlılığını karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkilerle temin ederiz. Müşteri ilişkilerimiz esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur.

Ürün ve Hizmetlerimizle Müşterimize Çözüm Yaratırız

En kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunar, daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız. Kritik müşteri talep ve beklentilerinin ne olduğunu anlar, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve gerektiğinde iş yapış biçimimizi o doğrultuda uygularız.

Müşterinin Sesini Dinleriz

Değişen müşteri gereksinimleri önceden görür, çözümsel bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız. Önceliklerimizi müşterimizin öncelikleri belirler.

Ekip Olarak Çalışırız

Her birey ve fonksiyonun işe yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer yaratmaya çalışırız. Birbirimize saygılı davranır, farklılıklara değer verir, katılımcılığı teşvik ederek bireysel insiyatif ve sorumluluğa zemin yaratırız.


Müşteriye Güven Veririz

Teymur Global

Açık ve Dürüst İlişkiler Kurarız

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, hissedarlarımız ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.

Verdiğimiz Sözü Tutarız

Sözlerimiz, eylemlerimiz, davranış biçimlerimiz ve kararlarımız kendi içinde tutarlı bir bütündür. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçiririz. Her birimiz, itibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz. Ürün veya hizmetlerimizi kullanan her türlü müşterilerimiz, Teymur Global ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.

Adil Rekabet Ederiz

Tüm ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik, iyi niyet ve anlayış prensibiyle hareket ederiz.

Teymur Global, bir Teymur Otomotiv End.A.Ş. iştirakidir.

İştirak ve Üyelikler